Anna Bosak

Prezes Fundacji Priorytety

Ekspertka komunikacji i marketingu, popularyzatorka wiedzy na temat profesjonalnego zarządzania domem i rodziną, prezes Fundacji Priorytety. Jest autorką kampanii społecznej „Mama - kobieta sukcesu”, która dotarła do ponad 1,5 mln odbiorców. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i doktoranckie na SGH. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci.


Fundacja Priorytety powstała, żeby upowszechniać wiedzę o wartości zaangażowania rodzinnego, budowania jasnego i radosnego domu. Dom jest miejscem, w którym człowiek zdobywa najważniejsze umiejętności, kształtuje charakter, poczucie własnej wartości, uczy się odróżniać dobro od zła. Zadbany, pełen miłości, mądrze prowadzony dom ma ogromny wpływ na rozwój każdej osoby i całego społeczeństwa.
Kobietom w dzisiejszych czasach często jest bardzo trudno pogodzić wyzwania związane z pracą zawodową, obowiązkami domowymi i rodzinnymi. Zapytani o receptę na sukces życiowy Polacy w największym stopniu upatrują go w posiadaniu szczęśliwej, kochającej się rodziny, posiadaniu dzieci oraz możliwości umiejętnego łączenia szczęścia rodzinnego z życiem zawodowym.